spartuoliai.lt

Trumpai apie klubo projektinę veiklą per 2020 metus

Pradžia  >>  Veikla  >>  Projektai / renginiai  >>  Trumpai apie klubo projektinę veiklą per 2020 metus

Sporto klubas „Spartuoliai‘ per 2020 metus ypatingai aktyvia veikla negalėjo pasižymėti, nes vyravo labai greitai kintanti pandeminė situacija. Visos veiklos buvo orientuotos į esamas sąlygas.

Tačiau realizavome keletą iniciatyvų, kurios turėjo teigiamą poveikį klubo veiklai.

Pirmasis projektas buvo įvykdytas šių metų pradžioje – vasario mėnesį. Lėšos buvo gautos iš rajono savivaldybės sveikatos programos lėšų. Veiklos buvo įvairios – sveikatinimo procedūros Palangoje, mankštą pajūryje, ilgas pasivaikščiojimas po Palangos parką ir Birutės kalną. Projekto veiklose dalyvavo 12 klubo narių.

Antrasis projektas tai buvo vaikų vasaros poilsio organizavimas. Finansavimas buvo gautas iš rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio programų vykdymo konkurso biudžeto. Rugpjūčio 2-3 savaitę grupė moksleivių, besimokančių šiuolaikinio Lotynų Amerikos šokio paslapčių, vadovaujami trenerių Liudmilos ir Vytauto Bankauskų bei šios srities profesionalių šokėjų – Tomo ir Gintarės Slausgalvių turėjo unikalią galimybę 5 dienas Kaune, specialioje šokių treniruotėms pritaikytoje salėje dirbti ir tobulinti savo šokio gebėjimus. Baigiamasis akordas buvo išvyka į Palangą kartu su tėvais  ir šokis Palangos sporto komplekse. Spėjome pasidžiaugti puikia erdve, nes dar nebuvo suvaržymų. Šis projektas sporto klubui „Spartuoliai“ suteikė galimybę organizuoti ne tik sportinę, bet ir kultūrinę – meninę veiklą. Atsirado naujos galimybės bendrauti su šokio pasaulyje žinomais treneriais, tapome labiau patikima Nevyriausybinė organizacija savo veiklų įvairove. Pirmą kartą pabandėme organizuoti vaikų vasaros poilsį ir manome, kad pavyko. Ateityje galėsime planuoti panašaus pobūdžio veiklas.

Veikla buvo vykdoma bendradarbiaujant su Raseinių Meno mokyklos Ariogalos skyriaus šokių grupės moksleiviais. Projekte dalyvavo 15 moksleivių ir trys treneriai.

Ir labai nudžiugino kai sužinojome, kad mūsų paraiška Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai dėl Nevyriausybinių organizacijų, nukentėjusių nuo COVID-19 buvo aptenkinta ir gavo finansavimą. Tikslas buvo – įsigyti modernią skaitmeninę įrangą nevyriausybinei organizacijai siekiant užtikrinti jos veiksmingumą pandemijos metu ir plėtrą pasibaigus pandemijai. Įsigijome daugiafunkcinį biuro įrenginį ir nešiojamą kompiuterį. Ši ranga leis kokybiškai organizuoti klubo veiklos plėtrą ir sklaidą internete ateinančiu laiku.

Tuo tarpu dabar visos klubo veiklos sustabdytos dėl karantino. Tikimės, kad po pandemijos vėl galėsime prasmingai dirbti toliau.

 

Klubo „Spartuoliai“ prezidentas

Benediktas Siliūnas

Nuotraukose: moksleivių šokio stovykla Kaune ir renginys Palangoje bei klubo narių veiklos akimirkos Palangoje.