spartuoliai.lt

Tarptautinis Erasmus+ seminaras Vokietijoje

Pradžia  >>  2015  >>  Tarptautinis Erasmus+ seminaras Vokietijoje

Tarptautinis Erasmus+ seminaras Vokietijoje

Paskelbta 22 rugsėjo, 2015, Autorius , Kategorijos: 2015,Įvykę renginiai,Projektai, By ,,, , With Komentavimas išjungtas įraše Tarptautinis Erasmus+ seminaras Vokietijoje

Spartuoliai ERASMUS VokietijojeAsociacija ,,Spartuoliai’’ rugsėjo 7-11 dienomis buvo pakviesti sudalyvauti tarptautiniame Erasmus+ projekte Vokietijoje. Šio projekto organizatorė ”Jaunimo akademija” siekė suburti jaunimo organizacijų narių atstovus iš 10 šalių, kurie pasidalintų įdomia patirtimi ir susirastų ateities partnerių.

Pradžioje vyko susipažinimas su projekto dalyvių atstovaujamomis organizacijomis. Pristatę savo vykdomas veiklas nacionaliniu bei tarptautiniu mastu, grupės taip pat siekė išsiaiškinti savųjų organizacijų esamas stiprybes, silpnybes bei išorines galimybes ir grėsmes (SWOT). Šios analizės padėjo pažvelgti į ateities perspektyvas. Seminarų metu buvo svarbu paliesti temas, kurios šiomis dienomis yra aktualios ES jaunimui. Vienoje iš diskusijų projekto dalyviai aptarė, kaip svarbu įtraukti bei motyvuoti jaunimą dalyvauti socialiniame gyvenime. Taip pat buvo aktyviai svarstoma kaip padėti naujai migrantų bangai įsitraukti į ES visuomenę. Dalinomės idėjomis ekologijos gerinimo bei tobulinimo sferoje.

Kitų seminarų metu, dalyviai noriai dalinosi sukaupta patirtimi, kūrė naujas tarptautinių projektų idėjas bei svarstė jų įgyvendinimus. Neformalusis ugdymas bei tarptautiniai projektai yra puiki galimybė surasti alternatyvas jaunimui įsitraukti į socialinį gyvenimą bei tapti aktyvia visuomenės dalimi.

Mažasis projekto tikslas taip pat liko įgyvendintas – buvo susipažinta su vietine bei kitų šalių kultūra. Aplankytas vienas didžiausių Vokietijos miestų – Koln. Pasivaikščioję po miestą bei išgirdę jo istoriją, išbandėme tradicinę Vokietijos virtuvę.

Šis projektas organizacijai ”Spartuoliai” suteikė puikių partneriškų idėjų, todėl tikimės, kad belieka tik jas įgyvendinti mūsų krašte. Džiugu, jog tokia maža organizacija dalyvauja, siekia ir tobulėja.

Projekto dalyvės

Monika Valaitytė ir Greta Avalasevičiūtė

Komentavimo galimybė išjungta.