spartuoliai.lt

Sporto ir kultūros šventė Rokynės dvare

Pradžia  >>  2014  >>  Sporto ir kultūros šventė Rokynės dvare

Sporto ir kultūros šventė Rokynės dvare

Paskelbta 16 spalio, 2014, Autorius , Kategorijos: 2014,Įvykę renginiai, By ,,,,,, , With Komentavimas išjungtas įraše Sporto ir kultūros šventė Rokynės dvare

Šių metų rugsėjo 27 dieną Rokynės dvaro teritorijoje įvyko tradicinė Lietuvos kaimo bendruomenių sporto ir kultūros šventė. Šiais metais dalyvavo daugiau kaip 500 dalyvių ir 150 meno saviveiklininkų iš visos Lietuvos- Zarasų, Ukmergės, Šilutės, Šilalės, Telšių ir Panevėžio, Alytaus rajonų. Susirinkusius dalyvius vienijo noras pabūti kartu, susitikti ir pasikalbėti su senais bičiuliais, kurie kasmet dalyvauja šioje gražioje sporto ir meno šventėje. Taip pat didelis noras pasivaržyti įvairiose mėgėjiškose sporto rungtyse. Sporto rungtys buvo įvairios: pliažo tinklinis, seniūnų trikovė, virvės traukimas, krepšinis 3×3, smiginis, rankų lenkimas ir kitos.

Sporto šventę atidarė ir sveikinimo žodį tarė Lietuvos kaimo kultūros ir sporto asociacijos „Nemunas“ pirmininkas Kęstutis Levickis. Jisai palinkėjo visiems sportinės sėkmės ir pasveikino visus, susirinkusias iš visos Lietuvos kaimo bendruomenių komandas. Toliau sveikinimo žodį tarė Lietuvos Žemės ūkio ministrės patarėjas A.Gricius. Kadangi patarėjas yra Raseinių krašto žmogus, jisai palinkėjo kraštiečiams sėkmės rungtyse. Sveikinimo žodį tarė rajono tarybos narys R.Zubiela. Po to prasidėjo žaidynės. Kiekvienoje rungtyje varžėsi įvairių amžiaus grupių atstovai. Diena netruko prabėgti. Visi laukė apdovanojimų. Nugalėtojai kilo ant inscenizuoto medžio kelmo, simbolizuojančio 1-2 -3 vietas ir prasidėjo medalių ir taurių lietus.

Vyriausiai žaidynių dalyvei buvo 80 metų, jauniausiam – 6 metai. Tačiau džiaugsmo buvo pakankamai visiems.

Apdovanojimus teikė visa teisėjų brigada: LKSKA „Nemunas“ pirmininkas Kęstutis Levickis, Nemuno tarybos nariai – Benediktas Siliūnas, Juozas Mekionis, Nemuno sporto renginių organizatorius – Mindaugas Levickis.

Pabaigoje šventę vainikavo muzikos ansamblio koncertas.

 

Parengė:

LKSKA „Nemunas“ tarybos narys,

sporto klubo „Spartuoliai“ prezidentas

Benediktas Siliūnas

UŽFIKSUOTOS AKIMIRKOS

Komentavimo galimybė išjungta.