spartuoliai.lt

1.2% paramos gali mums padėti

Pradžia  >>  1.2% paramos gali mums padėti

SKIRKITE SAVO 1.2% GPM MŪSŲ ORGANIZACIJAI

Kasmet net pusė dirbančiųjų pamiršta skirti savo 1.2 proc. gyventojų pajamų mokesčio! Tai praleista galimybė nemokamai paremti tuos, kuriems šiuo metu reikia pagalbos. 

Nepraleiskite progos skirti savo 1.2% GPM! Surinkite internete mūsų organizacijos adresą www.spartuoliai.lt ir sužinosite, kad galite paremti tokiu būdu mūsų organizaciją. 

___________________________________________________________

Dažniausiai užduodami klausimai apie 1.2% GPM paramos skyrimą:

Kas yra 1.2% GPM? 

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 15 proc. gyventojų pajamų mokestį. Iš šių penkiolikos procentų, 1.2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui, pvz.: paremti vaikų darželį, mokyklą, ligoninę, oganizaciją globojančią vaikus, senelius ar gyvūnus. Tokiu atveju minėtieji 1.2 procentai GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam gavėjui. 

Kokia suma aš paremsiu, skirdamas 1.2% GPM?

1.2 proc. GPM paramos suma priklauso nuo gaunamų pajamų. Uždirbančiųjų vidutinį atlyginimą per metus 1.2proc. GPM parama sudaro apie 25-30 Eur (suma priklauso nuo auginamų vaikų skaičiaus šeimoje). Primename, kad ši parama jums nieko nekainuoja. 

Kaip galiu skirti 1.2% GPM?

1.2% GPM paramą galite skirti nuo 2023 m. sausio 1 d. iki 2023 m. gegužės 1 d.

Paramos skyrimo būdai:

  1. Užpildyti popierinį prašymą ir išsiųsti jį paštu adresu Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos, Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai, LT – 66257 arba įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui. Prašymo formą galite parsisiųsti iš ČIA. Apačioje matote prašymo formos pavyzdį.
  2. Užpildyti prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). (Pavadinimas: Sporto klubas SPARTUOLIAI; paramos gavėjo kodas: 272785330).