spartuoliai.lt

2% paramos gali mums padėti

Pradinis  >>  2% paramos gali mums padėti

Kviečiame visus gerus žmones ir draugus prisidėti prie kaimiškosios bendruomenės sporto klubo veiklos ir jo vystimo. Tai padaryti paprasta – skirkite 2% nuo mokesčių sumos, kurią sumokėjote 2018-aisiais. Jei Jūs neskiriate niekam 2%, valstybė pinigus paskirsto savo nuožiūra. Jums skirti 2% nieko nekainuoja ir Jūs nieko neprarandate, tereikia užpildyti VMI formą „FR0512“ internete arba atsispausdinti ir užpildyti popierinę šios formos versiją.

Rekomenduojame pildyti internetinę versiją. Ją rasite atsidarę savo internetinės bankininkystės laukelį „VMI DEKLARAVIMAS“, be to internete užpildžius šią formą pinigai pervedami į paramos gavėjo sąskaitą greičiau.

Į 1, 2, 3, 4, 5 laukeliuose turite įrašyti savo asmeninę informaciją.

6-ame laukelyje reikia įrašyti metus, kurie nurodo už kokį laikotarpį yra pildoma ataskaita (šiuo atveju įrašyti reikia „14“).

7-ame laukelyje reikia įrašyti formos pildymo datą.

8-ame laukelyje reikia pažymeti „PIRMINĖ“ – kai pildoma pirmą kartą, arba „PATIKSLINTA“ – kai pildoma ne pirmą kartą arba patikslinama deklaracija.

9-ame laukelyje įrašyti eilutės numerį (šiuo atveju „01“).

10-ame laukelyje įrašyti gavėjo kodą – Spartuoliai kodas – 272785330

11-ame laukelyje įrašyti paramos gavėjo pavadinimą – SPORTO KLUBAS „SPARTUOLIAI“

12-ame laukelyje įrašyti paramos gavėjo adresą – Raseinių raj. Ariogalos sen. Paliepių kaimas, Lietuva

16-ame laukelyje įrašyti, kiek procentų nuo savo mokesčių skiriate paramos gavėjui (visų 16-ų laukelių suma negali viršyti 2%!!), jei skiriate vienam gavėjui – skirkite maksimalią sumą – 2%.

Jei pildote popierinį variantą, lapo apčioje pasirašykite, įrašykite savo vardą, pavardę.

Deklaraciją pildykite tik didžiosiomis raidėmis, viena raidė ar skaičius turi tilpti viename langelyje.

PDF versiją spausdinimui su paaiškinimu galite rasti VMI svetainėje.

DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ, kuri padės didinti šio sporto klubo galimybes bei įtraukti kaimiškosios bendruomenės žmones į sportinę / aktyvaus laisvalaikio veiklą.